ייעוץ מס

תחום המיסוי נחשב לאחד התחומים המרכזיים והחשובים ביותר בחיינו אין זה משנה אם אנחנו תאגיד, חברה בע"מ, עוסקים פטורים או מורשים או אפילו שכירים. כולנו מוצאים את עצמנו בשלב כזה או אחר בחיים שלנו משלמים מס ולעיתים אף גבוה מן המס אותנו אנו היינו צריכים לשלם. כאשר אנחנו מדברים על ייעוץ מס אנו מדברים על היכולת שלנו לקבל החזר, לבצע תכנון מס ולנהל את העתיד הפיננסי שלנו בצורה נכונה וחכמה. אנו מאמינים שיש לכם לא מעט שאלות אודות ייעוץ מס – בדיוק לשם כך משרד רואה חשבון חזי מנחם נרתם למלאכה בשבילכם.

מה זה ייעוץ מס?

כולנו מוצאים את עצמנו בשלבים כאלו או אחרים בחיים משלמים מס, זה יכול להיות המס אותו המעסיק שלנו מפריש לנו מן המשכורת כל חודש, המס אותו אנו משלמים על ההכנסות שלנו כעוסקים, מס רכישה, מס שבח על נכסים, מס חברות, מע"מ ועוד מגוון רחב של מיסים אחרים אותם אנו פוגשים במהלך חיינו.

ברוב המקרים אנו נגלה שלא נעשה עימנו יותר מדי חסד ושילמנו יותר מיסים מאלו שהיינו אמורים לשלם או לחילופין שילמנו פחות מס ממה שהיינו אמורים לשלם וזה יפגוש אותנו בעתיד הקרוב לכן נצטרך להיות מוכנים. כאשר אנחנו מדברים על ייעוץ מס אנו מדברים על שירות הניתן אשר במסגרתו נוכל לקבל ייעוץ וחוות דעת על היבטי המיסוי השונים הקשורים אלינו ולתכנן בצורה נכונה את הצרכים הפיננסים שלנו.

מה הם השירותים במסגרת ייעוץ מס?

במסגרת ייעוץ מס אנו רואים מגוון רחב של שירותים הניתנים, בין השירותים אנו רואים:

  • בדיקה של היתכנות החזרי מס לצד תיאום מס
  • תכנון מס אשר מטרתו הקטנת המס
  • סיוע בהצהרת הון
  • סיוע במילוי דוחות ומאזנים
  • ייצוג של העוסקים אל מול רשויות המיסים, ביטוח לאומי ומע"מ
  • תכנון וייעול פיננסי נכון
  • בדיקה של כלל היבטי המיסוי השונים בעסק שלכם
  • הגשת דוחות שנתיים

החשיבות בעבודה עם בעל מקצוע המתמחה בייעוץ מס

כאשר אנחנו מדברים על ייעוץ מס אנו מדברים על מלאכת מחשבת של ממש אשר צריכה להתבצע בצורה מקצועית על ידי יועץ מס מוסמך ו/או רואה חשבון. עבודה אל מול בעל מקצוע המתמחה בתחום תעזור לנו למקסם ככל הניתן את התהליכים העסקיים שלנו, להקטין את המס אותו אנו משלמים, לקבל החזרי מס חזרה וייצוג נכון אל מול הרשויות השונות. ההבדלים בין בעל מקצוע המתמחה בייעוץ מס לבין אחד שלא יכולים לעלות לנו עשרות עד מאות אלפי שקלים בשנה.

כמה עולה ייעוץ מס?

אנשים רבים תוהים כמה יעלה לנו ייעוץ מס, אם נרד לעובי הקורה אנו נגלה כי אין מחיר אחיד ויש לאפיין כל מקרה לגופו. המחיר אשר ינתן לחברה בע"מ יהיה שונה בתכליתו מן המחיר אשר ניתן לשכיר מן השורה, כמו כן ישנם לא מעט היבטי מיסוי בהם נצטרך לגעת. כמו כן, השירותים אשר ינתנו במהלך ייעוץ המס ישפיעו גם הם על התהליך.

איך אפשר להוזיל מחיר יועץ מס?

משרד רואה חשבון חזי מנחם בעל ניסיון של למעלה מ – 20 שנים בייעוץ מס לצד ראיית חשבון, במרוצת השנים פגשנו לא מעט אנשים אשר ביקשו להוזיל את מחיר הייעוץ. אך עליכם לזכור שזוהי לא המטרה, כאשר אנחנו פונים אל יועץ מס אנו רוצים לבחור יועץ מס בעל ניסיון ומוניטין אשר ידאג לשרת אותנו ללא לאות ולא יועץ מס אשר יקח מחיר אשר יראה עבורנו "סמלי".

יועץ מס בעל ניסיון ומוניטין בתחום יכול לחסוך לכם עשרות עד מאות אלפי שקלים בשנה, לעומת יועץ מס ללא ניסיון כלל אשר יגבה לכם טיפה פחות.

אמרתם ייעוץ מס – אמרתם חזי מנחם

משרד רואה חשבון חזי מנחם הינו משרד בעל ניסיון של למעלה מ – 20 שנה. במרוצת שנות עבודתנו עבדנו ללא לאות על מנת לשרת את קהל לקוחותינו, החל משכירים דרך עצמאיים פטורים, מורשים, חברות בע"מ ותאגידים שונים. אנו מזמינים אתכם לבדוק את היבטי המיסוי השונים בעסק שלכם – זה הזמן שלכם לבחור נכון, זה הזמן שלכם לבחור חזי מנחם.

יצירת קשר מהירה